150+

مورد اعتماد 150+ مشتری

100+

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

700+

700+ برگزاری کمپین

مشاور دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال به مجموعه فعالیت های بازاریابی که در فضای مجازی و با ابزار دیجیتال و بطور معمول دربستر اینترنت انجام میگردد اطلاق می شود.اصطلاح بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) و پیش از آن اینترنت مارکتینگ از سال ها پیش به عنوان یکی از زیرمجموعه‌ های تجارت الکترونیک (ای-کامرس)  مطرح بوده است. هرچند سالهاست که بدلیل توسعه سریع فناوری اطلاعات و افزایش کاربری ابزارهای دیجیتال و موبایل بازاریابی دیجیتال به عنوان یک دانش و تخصص مستقل مورد توجه قرار می‌گیرد. دیجیتال مارکتینگ شامل طراحی سایت ، سئو ، تبلیغات کلیکی و نمایشی مانند تبلیغات گوگل ، ایمیل مارکتینگ ، اینفلوئنسر مارکتینگ و غیره می شود.

مشاور دیجیتال مارکتینگ مسئول بازاریابی محصولات و خدمات با استفاده از فناوری دیجیتال در اینترنت و بستر دیجیتال است. این شامل برنامه ریزی تبلیغات آنلاین، سئو، رسانه های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی و بازاریابی تلفن همراه است. مشاور دیجیتال مارکتینگ به شرکت‌ها و کسب‌وکارها این امکان را می‌دهند که با هزینه بسیار کم و کمترین زمان به مخاطبان گسترده‌ای دست یابند. آنها همچنین با تجزیه و تحلیل کمپین ها راهکارهای بهینه را ارائه میدهند.
بازاریابی دیجیتال اغلب با بازاریابی رسانه های اجتماعی، تجزیه و تحلیل وب، سئو و بازاریابی ایمیلی اشتباه گرفته می شود. در صورتی که همه اینها از اجزاء دیجیتال مارکتینگ هستند.

راه کارهای تخصصی، نتایج اختصاصی

ما راز موفقیت در بازاریابی آنلاین را می دانیم و به شما کمک می کنیم تا به آن دست یابید. ما می دانیم که بازاریابی آنلاین می تواند در ابتدا دلهره آور باشد و می دانیم که هر کسب و کاری اهداف و نیازهای خاص خود را دارد. چه به تازگی شروع به کسب و کار آنلاین کرده باشید یا به دنبال راه حل های بازاریابی آنلاین برای توسعه کسب و کار خود باشید در کنارتان خواهیم کرد. ما معتقدیم راه بهتری برای انجام بازاریابی وجود دارد. روشی با ارزش تر و کم هزینه تر.

مشاوره

مشاوره بازاریابی دیجیتال متناسب با کسب و کار ها بصورت اختصاصی

تحلیل داده‌ها

بررسی و تحلیل داده‌های دیجیتال برای فهم بهتر از عملکرد کسب‌وکار در فضای آنلاین.

طراحی سایت

طراحی سایت، پایه و اساس کسب و کارهای اینترنتی و از مهمترین عناصر بازاریابی دیجیتال میباشد

سئو

سئو و بهینه‌سازی موتورهای جستجو، از جمله روش‌های موثر در جذب ترافیک و مشتریان جدید است.

خدمات دیجیتال مارکتینگ

طراحی سایت

 طراحی سایت بر اساس نیازهای امروز و فردای کسب و کارها و متناسب با استانداردهای روز دنیا. ارائه راهکارهای نوین طراحی وب سایت حرفه ای و ارزان شرکتی و شخصی با رعایت اصول استادارد .

سئو

سئو ، این امکان را برای کسب و کارتان فراهم میکند تا در زمان مناسب درمکان مناسب دیده شوید. خدمات سئو شامل بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو مانند گوگل، تولید محتوای سئو شده و سئو تکنیکال سایت میباشد.

تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل یا گوگل ادز یکی از بهترین و سریعترین روشهای بازاریابی برای رشد کسب و کارها می باشد. تبلیغات گوگل بهینه شده تا نیازهای بازاریابی شما را برآورده سازد، و تبلیغ شما در زمان مناسب به مخاطبین هدف نمایش دهد.

بازاریابی محتوی

بازاریابی محتوا یا کانتنت مارکتینگ شامل تولید و انتشار تصاویر، متون، فیلم ها و صدا های بهینه و سئو شده می باشد. توزیع محتوا از طریق دنیای دیجیتال به آسانی انجام می‌پذیرد، ولی تولید آن دارای پیچیدگی‌های بسیار زیادی است.

بازاریابی ایمیلی

بازاریابی ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ بخشی از بازاریابی اینترنتی است. متداول‌ترین نوع استفاده از ایمیل مارکتینگ، ارسال آگهی‌های تبلیغاتی به خریداران بالقوه است. حفظ ارتباط با مشتری و برندسازی از کارکردهای مهم بازاریابی ایمیلی می باشد.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی یا سوشیال مدیا مارکتینگ ابزاری برای توسعه کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ به شمار می‌آید. شبکه‌های اجتماعی فقط ابزار سرگرمی نیستند. شبکه‌های اجتماعی ابزار موفقیت در دنیای دیجیتال هستند.

1.

با بهترین خدمات دیجیتال مارکتینگ در رقابت پیشی بگیرید

ترافیک بیشتری دریافت کنید. مشتریان بیشتری به دست آورید. چیزهای بیشتری بفروشید

2.

خدمات بازاریابی دیجیتال با رهبری متخصص

یک استراتژی بازاریابی سفارشی طراحی شده توسط کارشناسان برتر در هر زمینه دریافت کنید.

3.

اطمینان را در ترکیب بازاریابی خود بیاورید

ما با ارزیابی داده‌های رقابتی، پیش‌بینی درآمد، ردیابی قابل اعتماد، و ارائه بهترین استراتژی، خدمات، گزارش‌ها و بینش‌های صنعت، کسب‌وکارهای آنلاین را رشد می‌دهیم.

مشاور دیجیتال مارکتینگ

مشاور دیجیتال مارکتینگ گلوگاه های دیجیتال شما را بررسی می کند.وب سایت من ترافیک کافی دریافت نمی کند

بدون ترافیک ثابت سایت، بازدیدکنندگان، سرنخ ها و درآمد ارزشمندی را از دست می دهید. مشاور دیجیتال مارکتینگ، حضور شما را در نتایج موتورهای جستجو بهبود داده و شما را به مسیر اصلی باز میگرداند، بنابراین افراد بیشتری سایت شما را دیده و از آن بازدید می کنند.

مدیریت کمپین های دیجیتال زمان زیادی می برد

ما متوجه شدیم - مدیریت و بهینه‌سازی کمپین‌های دیجیتال کار زیادی می‌طلبد. مشاور بازاریابی دیجیتال در زمان و هزینه تان صرفه جویی می کند، بنابراین می توانید روی کاری که به بهترین شکل انجام می دهید تمرکز کنید : اداره کسب و کارتان.

ما نمی‌توانیم به اهداف و درآمد خود برسیم

از تعداد سرنخ (لید) ها و درآمد راضی نیستید؟ با کمک مشاور دیجیتال مارکتینگ لید های بیشتری را جذب کنید و با بازاریابی درست شاهدافزایش فروش و درآمد باشید.

Education

Entering the world of digital marketing

Change your world by entering the world of digital marketing.

Read more

آموزش دیجیتال مارکتینگ

آموزش دیجیتال مارکتینگ بصورت عملی و کاربردی توسط استاد دیجیتال مارکتینگ همراه با انجام پروژه های واقعی. آموزش مفاهیم بازاریابی دیجیتال، تعاریف و مهارتهای مدیریت تیم دیجیتال مارکتینگ و استفاده از ابزارهای مرتبط توسط مشاور دیجیتال مارکتینگ. دیجیتال مارکتینگ اصطلاحی است که طیف وسیعی از فعالیت های بازاریابی را در بر می گیرد. این فعالیت ها را می توان با استفاده از کانال های دیجیتال مختلف مانند رسانه های اجتماعی، ایمیل و موتورهای جستجو انجام داد. هدف دیجیتال مارکتینگ ترویج محصولات یا خدمات آنلاین است. این نوع بازاریابی می تواند در دستیابی به مشتریان بالقوه ای که ممکن است از محصول یا خدمات شما آگاه نباشند بسیار موثر باشد.

آیا برای بروز رسانی و ورود به عصر دیجیتال آماده اید؟

ادامه

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

چرا کسب و کارها برای بهینه سازی و رشد به ما اعتماد دارند؟ تیم ما در تمام زمینه های مشاوره بازاریابی دیجیتال تخصص دارد. آیا نیاز به تنظیم کمپین برای یک فرآیند پیچیده دارید؟ آیا می خواهید کانالهای خود را با استفاده از اتوماسیون بهینه کنید؟ بهترین مشاور دیجیتال مارکتینگ همواره در کنار شماست. همراه شما هستیم.

رهبری بازاریابی دیجیتال

رهبری بازاریابی دیجیتال در بازار و در میان رقبا با برنامه ریزی مشاور دیجیتال مارکتینگ

صرفه جویی در زمان

با یک مشاور دیجیتال مارکتینگ، زمان خود را آزاد کنید و روی دیگر جنبه های اصلی کسب و کار خود تمرکز کنید.

ایجاد مزیت رقابتی

با کمک یک مشاور بازاریابی دیجیتال، برند خود را متمایز کنید، مشتریان بیشتری جذب کنید و سهم بازار خود را افزایش دهید.

ایجاد تحول دیجیتال

ایجاد تحول دیجیتال در شرکت و ارائه راهکارهای جدید دیجیتال با همراهی مشاور دیجیتال مارکتینگ

بازگشت سرمایه

یک مشاور دیجیتال مارکتینگ ماهر با بهینه‌سازی کمپین‌ها، بهبود نرخ تبدیل و ایجاد درآمد بیشتر، بر به حداکثر رساندن بازگشت سرمایه‌تان تمرکز می‌کند.

دسترسی به مهارت های تخصصی

مشاور دیجیتال مارکتینگ به شما امکان می دهد تا به متخصصان بازاریابی دیجیتال دسترسی داشته باشید.

پروژه های انجام شده

صدها پروژه در زمینه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی آنلاین شامل طراحی سایت، سئو، تبلیغات اینترنتی و تبلیغات گوگل، مشاوره و آموزش

نمونه کارها

طراحی سایت

سئو

تبلیغات گوگل

آموزش دیجیتال مارکتینگ

مشاوره بازاریابی دیجیتال

منتورینگ دیجیتال مارکتینگ

سوالی دارید؟

امیدوارم از خواندن این مطالب لذت ببرید.اگر نیاز به مشاوره دارید کافیست تماس بگیرید.

مشاور دیجیتال مارکتینگ